.

למה צריך ביטוח סיעודי?

חלק מהאנשים אומרים לעצמם שלמשפחתם לא היו אי פעם בעיות בריאותיות ארוכות טווח. כולם שומרים על עצמם בצורה טובה, נזהרים כשהם הולכים על המדרכות ולא נגררים לתאונות מיותרות. למרות זאת, אנחנו צריכים להבין שיש מהות בביטוח סיעודי, ותמיד כדאי לנסות לצפות את הבלתי צפוי. הנה למה צריך ביטוח סיעודי.

למשפחה שלי היה מזל רב מבחינה בריאותית. אף אחד לא נאלץ לשהות זמן רב בבתי חולים או בבתים סיעודיים. לאנשים שאין להם מזל יש בעיות רבות – רגשיות וכלכליות. לאלה שלא הסתמכו על המזל ועשו ביטוח בריאות סיעודי בזמן, הם לא יחוו עלויות עצומות לבית סיעודי ולפחות, החלק הכלכלי לא יהיה נטל כל כך עצום.

למרות שרובינו מבינים מה נכלל בתוך הפוליסות הביטוח הרגילות, ביטוחים סיעודיים יכולים להיות מורכבים והרבה אנשים בוחרים לדחות אותם מסיבות כאלה ואחרות. אצלינו נוכל לפרט לכם ולדבר אתכם על העלויות של טיפול ארוך טווח בכלל וממש לחפור בתוך החשיבות של הגנת הנכסים הזאת.

למה כדאי לשקול ביטוח סיעודי?

המחקרים מראים שלפחות שישים אחוז מהאנשים שיהיו בני 65 השנה ישתמשו בביטוח סיעודי. השהות הממוצעת בבית חולים סיעודי היא בערך שנתיים וחצי, שהם שלושים חודשים. בנוסף לכך, התחרות בענף הזה רק פוחתת ופוחתת. הבתים הסיעודיים מתמלאים ומתמלאים, והם צפויים להתמלא עוד יותר.

מה זה טיפול סיעודי (ועל מה אנחנו משלמים)?

אחת מהתפיסות המוטעות לגבי הטיפול הסיעודי היא שלקוחותיו מאמינים שהביטוח הרפואי שלהם יכסה את ההוצאות על הטיפול הזה. התפיסה הזאת מוטעית מאוד. ביטוח רפואי ישלם חלק מהטיפול בבית או תקופה קצרה בבית סיעודי. ביטוח לאומי ברוב המקרים לא תמיד ישלים את מה שמספיק למחייתכם. כך קורה מצב אבסורדי בו אתם תצטרכו לשלם על ההוצאות ארוכות הטווח הללו מהכיס שלכם.

כאן נכנס ביטוח סיעודי. הם ישלמו על הטיפול, גם אם תאובחן בבעיה רפואית כרונית או נכות לשארית חייך. זה יכול לקרות בבית חולים סיעודי, במתקן אחר המיועד לעזור לך לחיות או בבית הפרטי שלך. למרות שהתמורה נשמעת מאוד פשוטה, הביטוח הסיעודי בפועל ממש לא.

אתה קונה פוליסה, ואתה מחליט כמה כסף תשלם כל יום ומה יהיה הכיסוי שלך. כל חברה היא שונה במהותה, אבל לכולם יש דרישות מגוונות בשבילך כדי שתוכל להיות ראוי לכיסוי כזה או אחר בתוכנית ארוכת הטווח שלך. אם אי פעם תצטרך עזרה עם הפעולות היום יומיות (לבוש, מקלחת, אכילה ועוד) זה יכול לרוקן את חשבון הבנק שלך.

סיכום

אף אחד מאיתנו לא רוצה להיקלע לצרות, לפשוט רגל או להיתמך במשפחה בשביל שישלמו את ההון הזה. ביטוח סיעודי יוודא שאתה או משפחתך לא תשלמו תשלומים עצומים בגלל הבריאות שלך. אנחנו מקווים שהבנתם מדוע צריך להיות בטוח ולבטח את עצמכם בביטוח סיעודי, לעיתים גם כשאתם צעירים ורעננים.

דילוג לתוכן