.
ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

חולה סיעודי נזקק לעזרת האנשים הקרובים כדי לבצע פעולות יום-יומיות חיוניות ביותר.

 הטיפול באדם סיעודי הינו טיפול יקר מאוד ונופל לרוב על כתפי המשפחה הקרובה, יכול לעלות כ8000 שקלים בחודש במקרה הטוב, ועשרות אלפים ביום במקרה הרע. אם יהיה לכם ביטוח סיעודי מתאים, כל ההוצאה הזאת לא תהיה עליכם, ותוכלו לקבל טיפול סיעודי מעולה.

משרדים ממלכתיים, כגון משרד הבריאות וביטוח לאומי, מעמידים סטנדרטים גבוהים והמון בירוקרטיה כדי להגדיר אדם שזקוק לעזרה כחולה סיעודי. זה גורם לצמצום מספר הזכאים לעזרה ומותיר אנשים רבים הזקוקים לתמיכה כספית בגלל שהם התלות הפיזית שלהם. במילים אחרות, איננו יכולים להסתמך לגמרי על גורמי המדינה שיטפלו בנו.

ביטוח סיעוד פרטי מבטיח פיצוי חודשי. הפיצוי מסייע למבוטח ולמשפחתו במקרה של צורך בטיפול סיעודי, ללא מגבלות כלכליות וללא פגיעה במצבה הפיננסי של המשפחה. ביטוח סיעודי פרטי ימנע קריסה כלכלית של המשפחה, והתמודדות עם נטל כספי במקרים שהמבוטח הופך סיעודי.

ביטוח סיעודי יכול להיות חיוני בכל גיל. 80% מהאנשים מעל גיל 65 יצטרכו לקבל טיפול סיעודי במהלך הזמן הקרוב שיתמשך בממוצע כשנתיים וחצי. לעומת זאת, מצב סיעודי גיל מבוגר הוא לא תמיד זה המצב. מלבד זקנה, מצב סיעודי יכול להגרום מתאונה או מחלה מורכבת, ולכן כדאי גם לדאוג לעצמכם בגיל צעיר.

כדאי מאוד לעשות ביטוח סיעודי כשאתם צעירים גם מבחינה כספית. הפרמייה של הביטוח הסיעודי נשארת באותו מחיר בגיל צעיר, ולכן כדאי לשלם 100 ש"ח בחודש מגיל צעיר ולהיות מכוסים, ולא 500 או 600 ש"ח בגיל יותר מבוגר ועם עבר רפואי עשיר.

פנייתכם חשובה לנו

לבדיקת התיק הביטוחי ולמענה על כל שאלה מלאו את הטופס ונחזור אליכם טלפונית

א.ג.מ סוכנות לביטוח היא סוכנות ביטוח המציעה פוליסות ביטוח מגוונות – ביטוח חיים, בריאות, דירה, נסיעות לחו"ל, תאונות אישיות, סיעודי, רכב ועוד. הסוכנות מתמחה בהתאמת פוליסה ללקוח.

החברה הוקמה בשנת 2015 וממוקמת ביצירה 2, אור יהודה.

מייל: shiran@agm2015.co.il

טלפון: 03550155 או 035550177

שעות הזמינות לקהל: בימים א'-ה' מ-9:00 עד 15:30

דילוג לתוכן