.
ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

האם אני צריך ביטוח בריאות נוסף לביטוח מקופות החולים?

חוק הבריאות הממלכתי חשוב מאוד וחיוני. הוא מעניק סל שירותים בסיסיים, אך מתאים בעיקר לטיפול במחלות שגרתיות, בדיקות, חיסונים ושירותים בריאותיים בסיסיים נוספים. קופות החולים גם מציעות שירותי בריאות נוספים, אך הם לא מכסים את כל הצרכים הרפואיים להם אנו זקוקים, או שאולי נזדקק לכם בעתיד.

ביטוח בריאות מאפשר לך להתמודד עם צרכים רפואים אותם קופות החולים לא מכסות ברגע האמת, ומעמיד לרשותך את האמצעים לקבלת הטיפול הטוב ביותר במהירות וביעילות מירבית על ידי בכירי הרופאים בארץ ובעולם. ביטוח בריאות נוסף על קופות החולים מכסה, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, מחלות קשות, סיעוד, טיפול באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, והנה גם כמה דוגמאות מפורטות:

השתלות איברים

ישראל היא מדינה קטנה, והמודעות לתרומת איברים בה מאוד נמוכה. כתוצאה מכך, אזרח שזקוק להשתלת איבר עלול להמתין זמן רב עד למציאת איבר מתאים בארץ. זה יכול להגיע למצב של סיכון חיים ומוות. קופות החולים יכולות לממן השתלת איברים בחו"ל, אך הדרישות הן שהחולה יימצא בסכנת חיים ושהשירות הרפואי לא ניתן בישראל. שני הקריטריונים המחמירים הללו מובילים לכך שחולים בודדים יזכו להשתלת איברים בחו"ל.

ניתוחים וטיפולים מיוחדים בחו"ל

לעיתים יש צורך בטיפול רפואי לאזרח שלא ניתן לקבלו בארץ או שיש עדיפות לקבלו בחו"ל. ייתכן שהמכשור לא קיים בארץ או שיטות הטיפולים יותר חדשניות משמעותית מהקיים בארץ. במקרים הללו, ייתכן שתרצו לקבל טיפול בחו"ל, אך קופת החולים אינה מחויבת לממן את הטיפול הזה, אך ורק במקרה של סכנת חיים. העלות הכספית במקרה של טיפול בחו"ל היא עשרות אלפי שקלים.

תרופות מצילות או מאריכות חיים

יש מקרים בהם החולה צריך תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות אך הן חיוניות להצלת חייו. התרופות הללו יכולות לעלות עשרות אלפי שקלים בחודש, שהן נטל כלכלי עצום. כדאי מאוד לעשות ביטוח בריאות בשביל לעמוד בהוצאות הללו.

ביצוע ניתוח בארץ

אם אדם רוצה רופא מסוים שיטפל בו, הוא צריך לפעמים לפנות למערכת הבריאות הפרטית, שגורמת לעלויות גבוהות. פנייה למערכת הפרטית גם מקצרת משמעותית את משך זמן ההמתנה לניתוח, ומקצרת את הסבל של החולה. ניתן גם לראות את ההבדלים במדויק אם נחלץ כאן.

שירותים אמבולטוריים

לפעמים אנחנו צריכים שירותים אמבולטוריים שמשך ההמתנה אליהם מקופות החולים או ממערכת הבריאות הציבורית ארוכה וקשה. לעומת זאת, מערכות בריאות פרטיות יותר יכולות להיות משתלמות. ניתן לקבוע תור מהיר יותר, וקבל שירותים כמו MRI או בדיקות הדמייה בצורה מהירה הרבה יותר.

אנחנו בא.ג.מ, נמצא לכם את הפוליסה שמתאימה ביותר לצרכים שלכם. נתחשב בסיכונים אליהם אתם חשופים יותר, ובדברים אותם אתם מוכנים לספר לנו. לאחר שנמצא את הפוליסה המתאימה לכם מבחינה פיזית וכספית, נציע לכם ליווי ושירות צמוד.

פנייתכם חשובה לנו

לבדיקת התיק הביטוחי ולמענה על כל שאלה מלאו את הטופס ונחזור אליכם טלפונית

א.ג.מ סוכנות לביטוח היא סוכנות ביטוח המציעה פוליסות ביטוח מגוונות – ביטוח חיים, בריאות, דירה, נסיעות לחו"ל, תאונות אישיות, סיעודי, רכב ועוד. הסוכנות מתמחה בהתאמת פוליסה ללקוח.

החברה הוקמה בשנת 2015 וממוקמת ביצירה 2, אור יהודה.

מייל: shiran@agm2015.co.il

טלפון: 03550155 או 035550177

שעות הזמינות לקהל: בימים א'-ה' מ-9:00 עד 15:30,

דילוג לתוכן